Inga händelser

 

jansson_01.jpg

Redan under klubbens första tid var Johnny en aktiv medlem och tillsammans med sin bror och far hade många klubbmedlemmar fördelar och hjälp av honom och den då rikskända firma han representerade. Johnny har under alla år varit en idéspruta och har även förmågan att få andra med i klubbarbetet, både i TTC och andra motor-sammanhang och gör ofta insatser där han framhäver TTC och det föreningsarbete som vi sysslar med. Han har även under sin yrkesverksamhet hjälpt många med specialfordon anpassade efter olika handikapp

 

Inlogging

Uppdaterat på webben

Nu finns medlemsförteckning och mötesprotokoll under medlemsinfo

 

The Twin Club
Ingarvsvägen 8
SE-791 77 FALUN, SWEDEN
tel. +46 (0)79 336 62 03
© thetwinclub.se 2013

 

Free business joomla templates

Distributed by SiteGround